ДГ №30 "Синчец" се включи за поредна година в общоградско празнично шествие по повод 24 май – Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност. Нека духът на празника ни напомня, че доброто образование променя бъдещето, а знанието е мост между поколенията. Нека пазим любовта към българското слово!
Честит празник!










