Откривателите от III А група "Орхидея" с нова дейност по проект „Големият лов на растенията“

В края на есента, с много въображение, желание и с помощта на родителите си, децата от група "Орхидея" изработиха невероятни чудеса, които изложиха в групата, за да им се радват всички . Малките еколози засадиха жълъди и шишарки, за да отгледат млади дръвчета, с които да обогатят парка през пролетта.

#thegreatplanthunt, #TGPH, #FEE, #ToyotaEurope, #БългарскоДвижениеСинФлаг